Yeniliklerimiz

TERMALIPO II Radyo Frekans Sistem

Acısız bir yöntemle yüzde gevşeme ve sarkmayı tedavi eder, sıkılaşma ve yenileme sağlar. Vücutta selülit, lokal kilo ve sarkma problemlerinin üstesinden gelir. Ciltte oluşmuş portakal kabuğu görünümünün giderilmesine, uygulandığı bölgelerin sıkılaşmasına ve dokunun daha iyi bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Hiçbir yan etkisi yoktur.

  • Her cilt tipinde güvenli, acısız ve risksizdir.
  • Yüz, boyun, dekolte, karın, kalça, bacak, kol ve dizlerde etkilidir.
  • Vücut kontörünü şekillendirirken aynı zamanda kolajen üretimini artırdığı için
    dahasıkı ve genç görünmesini sağlar.
  • Non-invasivedir. Uygulamanın yapıldığı kişiler aynı gün
    içinde normal aktivitelerine dönebilir.
  • Etkisi yüzlerce hasta üzerinde kanıtlanmıştır.
 

Cilt Sıkılaştırma (Cutera Titan)

Cilt Sıkılaştırma (Cutera Titan)

Yeni CUTERA TİTAN ciltteki yaş etkilerini gidermek için zamanı geri alma fırsatını bütün doğal seçenekleriyle sunuyor. Cilt yüzeyinin altında derinde yeni kollajenlerin büyümesini stimule etmek için ışık enerjisini kullanan "Titan" yüz, kollar, karın ve bacaklarda cildinizi çektirip sıkılaştırarak tedavi eder. Ameliyata, iyileşme zamanına, iğnelere gerek duymadan genç ve sağlıklı görünümü sağlamanın en ideal yolu! Titan prosedürü cerrahi olmayan,güvenli ve kızılötesi ışık kaynağı ile cildi sıkılaştırarak yaşlılık izlerini geri çevirebilen bir yöntemdir.

 

Cilt Yenileme (Limelight Facial)

Cilt Yenileme (Limelight Facial)

LIMELIGHT FARKI !!Farklı renklerdeki cilt tiplerine göre ayarlanabilen bir ışık kaynağına sahip olan Limelight; kahverengi lekeler, yaygın kızarıklık, ince damarlar gibi birçok cilt problemlerine rahat ağrısız bir çözüm sunarken ayrıca yaşlanmakta olan cildi yenileyip gençleştirir.